HİJYEN ve GÜVENCE

UĞRAŞ CATERING

HACCP POLİTİKAMIZ
Uğraş Gıda San. ve İkram Hizmetleri A.Ş. olarak;

Ürünlerimizin üretilmesine ve tüketiciye sunulmasına kadar olan tüm aşamalarda, gıda güvenliğinin, tüm çalışanların sürekli destek ve katılımı ile, aşağıda açıklanmış alt politikaların yerine getirilmesi ile sağlanmasını taahhüt ederiz.

HİJYEN POLİTİKASI
Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerin, sağlık ve hijyen şartlarına uygun olarak üretilmesini sağlamaktır. Bu doğrultuda hizmetimizin her aşamasındaki fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik riskler belirlenerek, ürünlerimiz ve üretimlerimiz kontrol altına alınmıştır.

FİZİKSEL GÖRÜNÜŞ VE TAKI POLİTİKASI
Üretim alanlarına önlüksüz, kepsiz-bonesiz girilmesine izin verilmez. Önlükler temiz ve boneler kulak ve saçları tamamen kapatacak şekilde kullanılmalıdır. Önlüklerin temizliği firmamızın sorumluluğundadır. Üretim alanlarında çalışırken hiçbir takı kullanılamaz.

ÜRETİM ALANLARINA GİRİŞ POLİTİKASI
Ziyaretçilerimiz, tedarikçilerimiz üretim alanlarımıza özel önlük ve bone giyerek girerler.

YABANCI MADDE POLİTİKASI
Üretim alanlarımızda, gıdalara karışılabilecek tüm yabancı maddenin önlenmesi için, cam, kırılabilir plastik malzemeler, ahşap, tel malzemeler kullanımdan kaldırılmıştır. Mevcut olan cam ve kırılabilir plastik malzemeler, metal ekipmanlar koruma altına alınmıştır.